DÉ TICKETSHOP VOOR THEATER EN ENTERTAINMENT
De Bende van Beuving & Popkoor Zingis
De Klap van de Korenmolen
Muziek

Zanger en cabaretier Ernest Beuving (Ernesto) vermaakte de laatste jaren met Marcellino en Wilfried Finkers het publiek met shows vol rake imitaties, sfeervolle liedjes en gortdroge humor. In ‘Klap van de Korenmolen’ deelt hij iedere avond het podium met een klein orkest en een plaatselijk koor om u te trakteren op eigen liedjes, bestaand repertoire en hilarische conferences.
Jan van BesouwThomas van Diessenstraat 1
5051 RJ Goirle

De reserveringskosten voor:
Jan van Besouw zijn € 2.50 per boeking.
De Bende van Beuving & Popkoor ZingisDe Klap van de Korenmolen
Jan van Besouw, Goirle
zaterdag 7 april
aanvangstijd 20:30
Hoeveel kaarten kunt u reserveren?
Zolang er nog plaats is kunt u zoveel kaarten reserveren als u wilt.
Hoe ontvangt u uw toegangskaarten?
Nadat u met Ideal heeft betaald, kunt u uw voucher, e-ticket of coupon direct afdrukken. Per email ontvangt u nog een kopie.
De informatie over de verdere afhandeliing staat op de voucher, e-ticket of coupon vermeld.
Wat zijn de administratiekosten?
De administratiekosten zijn altijd per boeking en nooit per toegangskaart.
Hoe kan ik betalen?
TrioTicket heeft 1 betaalwijze en dat is via
IDEAL.
Wat is IDeal?
Indien u deze reservering nu afrond gaat u akkoord met de
leveringsvoorwaarden van TrioTicket & de organisator van het evenement.
Popkoor Zingis
Wij zijn een amateur koor uit Ede. In de wijk de rietkampen zijn we gestart met een koor. Toen onder de naam Koor in 't Riet. Ons koor is in principe voor iedereen toegankelijk, maar de meeste leden wonen in de wijk De Rietkampen.
De leiding van het koor is al vanaf het begin in handen van Martijni Tanis. Zij studeerde van 1984 tot 1989 Schoolmuziek aan het Conservatorium van Utrecht. Daarna studeerde zij tot 1993 Koordirectie aan het Conservatorium van Zwolle. Zij is naast dirigent van Zingis als muziekdocent en loopbaanbegeleider werkzaam aan het ROC MiddenNederland te Utrecht.